Design for living
Rupert

Rupert yra projektu grįsta transdisciplininė, paraakademinė, edukacinė ir rezidencijų programa, vykstanti Vilniuje ir prasidėjusi 2012 metų birželį.

Rupert yra tyrimų ir tobulinimo programa, asistuojanti jauniems kūrėjams iš viso pasaulio įgyvendinant jų projektus ir vystant jų kūrybines karjeras tarptautiniu mastu. Ji orientuojasi į šiuolaikinio meno ir kuravimo praktikas, inovatyvią leidybą, rašymą, projektavimą ir valdymą, visgi ji skatina tarpdiscipliniškumą, o atranka nėra pagrįsta kandidato akademiniu ar profesiniu pasirengimu. www.rupert.lt

Būsto harmonija

UAB „Būsto harmonija“ prekiauja Vakarų Europos gamintojų baldais, šviestuvais ir interjero aksesuarais Lietuvoje. Per daugiau nei 10 veiklos metų atrinkome tuos gamintojus, kurių baldai pasižymi kokybe, geru dizainu, patikimumu. Pas mus rasite prekių iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ir Nyderlandų.
www.bustoharmonija.lt

Brolis timber

Ekologiški medienos gaminiai: medinės grindys, termomedienos ir Kebony® dailylentės bei terasinės lentos.
www.brolistimber.eu

Dekosense

Decosense interjero namai pristato pasaulyje gerai žinomus Belgų Prancuzų, Ispanų baldų ir audinių gamintojus tokius kaip Marie‘s Corner, Andrew Martin, Hermes textile holding, Lizzo ir kitus. Rasite puikių idejų tinkančių tinkančių Jūsų namams.
www.decosense.lt